دانشکده مهندسی کامپیوتر- اطلاعیه های عمومی
اطلاعیه های عمومی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/2/28 | 
 

دستورالعمل ها
اطلاعیه های عمومی


اهمیت اخذ مجوزهای مورد نیاز
 
 جهت انجام دفاع پیشنهاد موضوع رساله، دفاع سمینارهای دوره ­ای، پیش دفاع رساله دکترا و دفاع نهایی لازم است ابتدا  مجوز مورد نیاز  مربوط  به جلسه دفاع را تکمیل نموده، پس از امضاء و تایید نهایی، مجوز مربوطه را ۱۰ روز قبل از جلسه دفاع به کارشناس تحصیلات تکمیلی مقطع دکترا در دانشکده تحویل فرمایند.
لازم به توضیح است در صورت عدم انجام مراحل ذکر شده و تحویل آن ۱۰ روز قبل از جلسه دفاع امکان برگزاری جلسه دفاعیه نمی­باشد.
 
                                                                                                              
تحصیلات تکمیلی دانشکده کامپیوتر
 
جلسه پیش دفاع از رساله دکترا پس از اتمام نیمسال هشتم

آن دسته از دانشجویان دکتری که نیمسال هشتم تحصیل خود را به اتمام رسانده باشند، با موافقت استاد راهنما، گروه و دانشکده و اخذ مجوز از تحصیلات تکمیلی دانشگاه، می­توانند با ارائه پذیرش  یک مقاله مجله ISI  جلسه پیش دفاع از رساله را برگزار نمایند. 
 
                                                                             
 تحصیلات تکمیلی دانشگاه
 

قابل توجه دانشجویان دکترا که امکان اخذ پایان نامه را ندارند

دانشجویانی که درس تخصصی گذرانده اند و در گلستان درس جبرانی ثبت شده و به همین دلیل ۱۵ واحد نمی باشد جهت تصحیح درس جبرانی به تخصصی و امکان اخذ پایان نامه تا زمان حذف و اضافه به آقای یزدان پناه در تحصیلات تکمیلی دانشگاه مراجعه نمایند.

 
   با تشکر- تورانی
     تحصیلات تکمیلی دانشکده
 
 
قابل توجه دانشجویان دکترا

کلیه اطلاع رسانی های آموزشی و پژوهشی برای دانشجویان دکترا و فراخوان دانشجویان جهت امور آموزشی از طریق سایت دانشکده / امور آموزش/ اطلاعیه های مقطع دکترا انجام خواهد  شد.
لذا لازم است دانشجویان محترم روزانه سایت دانشکده را مشاهده نمایند و در صورت عدم اطلاع از تاریخ های ذکر شده برای موارد آموزشی و پژوهشی ، تحصیلات تکمیلی دانشکده تعهدی نخواهد داشت.

 
با تشکر- تورانی
کارشناس تحصیلات تکمیلی مقطع دکترا
 
 
نشانی مطلب در وبگاه دانشکده مهندسی کامپیوتر:
http://www.iust.ac.ir/find-14.18806.59879.fa.html
برگشت به اصل مطلب