باسمه تعالی

خبرنامه پایگاه اینترنتی دانشگاه علم و صنعت ایران (شماره ۳۲۲)

۱۳۹۹/۰۹/۳۰

 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsom.jpg

۱۳۹۹/۹/۲۱ - روابط عمومی دانشگاه - مرکز آموزش و تحقیقات محیط زیست دانشگاه علم و صنعت ایران در جزیره کیش افتتاح شد


همزمان با هفته پژوهش، مرکز آموزش و تحقیقات محیط زیست دانشگاه علم و صنعت ایران با حضور مسوولان دانشگاه، سازمان منطقه آزاد کیش و سازمان محیط زیست روز چهارشنبه، نوزدهم آذرماه۹۹، به طور رسمی افتتاح شد.


۱۳۹۹/۹/۲۶ - روابط عمومی دانشگاه - مراسم روز پژوهش دانشگاه علم وصنعت ایران برگزار شد


مراسم روز پژوهش دانشگاه علم و صنعت ایران، ۲۴ آذرماه ۱۳۹۹ با حضور اعضای هیات رئیسه، مدیران معاونت پژوهش و اعضاء هیات علمی دانشگاه به صورت مجازی برگزار شد.


۱۳۹۹/۹/۲۶ - روابط عمومی دانشگاه - رونمایی از آپارات صنعت در دانشگاه


به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، سامانه "آپارات صنعت در دانشگاه" در سایت دفتر همکاری های علمی،  صنعتی و فناوری  به آدرس http://industry.iust.ac.ir رونمایی شد.


۱۳۹۹/۹/۲۶ - روابط عمومی دانشگاه - حضور مجازی دانشگاه علم و صنعت ایران در بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار


دانشگاه علم و صنعت ایران در بیست و یکمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار که از ۲۷ لغایت ۳۰ آذر و به صورت مجازی برگزار می شود، حضوری فعال دارد.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsel.jpg

۱۳۹۹/۹/۲۲ - دفتر همکاری‌های علمی و صنعتی - رونمایی از سرویس های صنعتی دانشگاه علم و صنعت ایران


۱۳۹۹/۹/۲۲ - دفتر همکاری‌های علمی و صنعتی - رونمایی از آپارات صنعت در دانشگاه


۱۳۹۹/۹/۲۳ - دانشکده مهندسی برق - تبریک به آقایان مهندس زمانی و دکتر صدر


بدینوسیله کسب جایزه طلایی پژوهشگران جوان اهوازی را به آقای مهندس جعفر زمانی و استاد گرامی ایشان جناب آقای دکتر علی صدر، تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیقات روز افزونتان را از خداوند متعال خواستاریم.
          اساتید و کارکنان دانشکده مهندسی برق


۱۳۹۹/۹/۲۴ - دانشکده مهندسی صنایع - معرفی دکتر محمدرضا محمدعلیها بعنوان نفر اول امتیاز ماده پژوهش در دانشکده مهندسی صنایع

مراسم روز پژوهش در دانشگاه علم و صنعت ایران و تقدیر از برگزیدگان حوزه پژوهش و فناوری روز دوشنبه ۲۴ آذر ماه ۹۹، به صورت مجازی برگزار گردید. دکتر محمدرضا محمدعلیها بعنوان « نفر اول امتیاز کل و امتیاز ماده پژوهشی دانشکده مهندسی صنایع» معرفی گردیدند. ۱۳۹۹/۹/۲۴ - دانشکده مهندسی صنایع - چاپ کتاب «طراحی و برنامه‌ریزی زنجیره‌های تأمین سوخت زیستی در شرائط عدم قطعیت»
کتاب «طراحی و برنامه‌ریزی زنجیره‌های تأمین سوخت زیستی در شرائط عدم قطعیت» به نویسندگی آقایان دکتر میرسامان پیشوایی، مهندس محسنی (دانشجوی دکتری دانشکده صنایع) و خانم دکتر بایرام‌زاده (دانشجوی پسا دکتری دانشکده صنایع) در انتشارات معتبر و بین‌المللی الزویر در سال ۲۰۲۰ در ماه اخیر به چاپ رسیده است.


۱۳۹۹/۹/۲۴ - دانشکده معماری و شهرسازی - گفت‌وگو دکتر وفامهر با ایسنا، در خصوص کتاب «طراحی معماری پل امت واحده»

عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران با اشاره به اینکه «پل امت واحده» نماد اتحاد بین ایران و عراق و اتحاد امت واحده اسلامی است، گفت: ما اساتید دانشگاهی به‌جای اینکه پروژه‌های تکراری تعریف کنیم باید پروژه‌های کاربردی و مهم ملی و منطقه‌ای را در نظر داشته باشیم. ادامه


۱۳۹۹/۹/۲۴ - دفتر همکاری‌های علمی و صنعتی - Expo ۹۹

کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید

۲۷ لغایت ۳۰ آذر ۹۹ بصورت مجازی

جهت بازدید  به آدرس msrt-expo.ir مراجعه فرمائید

جهت دریافت ادوب کانکت  بر روی لوگوی زیر کلیک نمائید
 
راهنمای نصب ادوب کانکت

لطفا پس از ورود، با درج نام و نام خانوادگی-نام سازمان-سمت وارد جلسات شوید
فرم اطلاعات تکمیلی
فرم درخواست پسادکتری صنعتی و فرصت مطالعاتی دانشگاهی
فرم دانش آموختگان
 

۱۳۹۹/۹/۲۵ - دانشکده شیمی - کسب رتبه اول پژوهشی دانشکده و رتبه دوم پژوهشی دانشگاه

دانشکده شیمی دوباره افتخار آفرینی کرد


۱۳۹۹/۹/۲۵ - دانشکده مهندسی کامپیوتر - پژوهشگر برتر دانشکده مهندسی کامپیوتر

در مراسم روز پژوهش که در روز دوشنبه ۲۴ آذرماه ۹۹ توسط معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار گردید، آقای دکتر بهروز مینایی به عنوان پژوهشگر برتر دانشکده مهندسی کامپیوتر انتخاب شده و از ایشان تقدیر به عمل آمد. اعضاء هیات علمی و کارکنان دانشکده این موفقیت را تبریک عرض نموده و آرزوی تداوم موفقیت‏های ایشان را دارند.۱۳۹۹/۹/۲۹ - دانشکده مهندسی مواد و متالورژی - معرفی آقای دکتر جعفریان بعنوان نفر برتر پژوهش دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
در مراسم روز پژوهش دانشگاه که در  ۲۴ آذرماه با حضور اعضای هیات رئیسه، مدیران معاونت پژوهش و اعضاء هیات علمی دانشگاه به صورت مجازی برگزار شد، اعضای هیأت علمی برتر پژوهشی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند که آقای دکتر حمیدرضا جعفریان نفر برتر پژوهش دانشکده مواد معرفی شد.


http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/entesabertegha.jpg

۱۳۹۹/۹/۲۴ - روابط عمومی دانشگاه - انتصاب مدیر گروه مدیریت و فلسفه علم و فناوری دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت


دکتر ذاکری (رییس دانشگاه)، دکتر محمدرضا پارسا نژاد را به سمت «مدیر گروه مدیریت و فلسفه علم و فناوری دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت» منصوب کرد.


۱۳۹۹/۹/۲۶ - روابط عمومی دانشگاه - مدیر گروه متالورژی صنعتی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی ابقا شد


دکتر ذاکری (رییس دانشگاه)، طی حکم مورخ ۹۹/۹/۲۶، دکتر سعید قدرت نما شبستری را برای مدت دو سال دیگر در سمت «مدیر گروه متالورژی صنعتی دانشکده مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه» ابقا کرد.
 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/defa.jpg

۱۳۹۹/۹/۲۵ - دانشکده مهندسی عمران - برگزاری دفاعیه دکتری مهندس مهراوه حصیرچیان
مهندس مهراوه حصیرچیان دانشجوی دوره دکتری این دانشکده گرایش مهندسی آب، ۲۸ آبان‌ماه سال ۹۹ از رساله خود تحت عنوان «اصلاح روش کاهش‌‌مقیاس ‌‌به‌‌منظور ارزیابی اثر تغییر اقلیم بر رژیم هیدرولوژیکی حوضه آبریز» به‌صورت مجازی با راهنمایی دکتر باقر ذهبیون دفاع نمود.


http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/etela.jpg

۱۳۹۹/۹/۲۱ - دفتر برنامه ریزی درسی - تمدید ارزشیابی


به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند که فرایند ارزشیابی اساتید در نیمسال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹  تا روز چهارشنبه مورخ  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ تمدید  شد. لذا افرادی که...


۱۳۹۹/۹/۲۱ - دانشکده مهندسی صنایع - برگزاری سلسله وبینار به مناسبت هفته پژوهش

دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران، سلسلـه وبینارهایی با موضوعات پیوست به مناسبت هفتـه پژوهش برگزار خواهد نمود. از کلیه علاقه‌مندان جهت شرکت در این وبینار دعوت بعمل می‌آید.

 

۱۳۹۹/۹/۲۲ - مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه - قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری ورودی ۹۸ در مورد عدم ارسال تاییدیه تحصیلی

به اطلاع دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری ورودی ۹۸ که در سامانه گلستان به دلیل عدم ارسال تاییدیه تحصیلی مقطع یا مقاطع قبلی منع ثبت‌نام شده‌اند می‌رساند، فرم درخواست تاییدیه تحصیلی مربوط به خود را که در ذیل قرار داده شده... ادامه>>


۱۳۹۹/۹/۲۳ - مرکز مشاوره دانشجویی - وبینار مهارت گفتگو درون خانواده

به اطلاع کلیه دانشگاهیان محترم دانشگاه می رساند مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه در نظر دارد وبینار مهارت های گفتگو درون خانواده را با سخنرانی سرکار خانم دکتر سیما فردوسی، مشاور و روان شناس ممتاز و برجسته کشور در روز پنج شنبه ۲۷ آذر ماه از ساعت ۱۵ الی ۱۶:۳۰ از طریق سامانه و لینک ذیل برگزار نماید.
 

۱۳۹۹/۹/۲۵ - دفتر همکاری‌های علمی و صنعتی - فراخوان حمایت مالی از پایان نامه های دانشجویان

سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، به عنوان یکی از نهادهای اصلی متولی مدیریت بحران در کلانشهر تهران، در نظر دارد به منظور برقراری ارتباط مستمر و اثربخش با دانشگاه ها متخصصین، پژوهشگران و همچنین تشویق دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری) به انجام پژوهش ها و مطالعات کاربردی از پایان نامه های مرتبط در دو مقطع یاد شده به صورت محدود حمایت مالی به عمل آورد.
 

۱۳۹۹/۹/۲۶ - دانشکده مهندسی عمران - برنامه هفتگی نیمسال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹ دانشکده

بدین‌وسیله برنامه هفتگی کلیه مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی این دانشکده در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به ترتیب نام خانوادگی اساتید صرفاً جهت اطلاع در فایل PDF (در ادامه مطلب) به رویت اساتید و دانشجویان محترم می‌رسد. این برنامه شامل کلاسهای روزانه، پردیس دانشگاهی و مجازی می‌باشد. بدیهی است ملاک اصلی نحوه برگزاری کلاس‌ها، امتحانات و هرگونه تغییرات مطابق مصوبات شورای آموزشی دانشگاه می‌باشد.


۱۳۹۹/۹/۲۶ - دانشکده مهندسی مواد و متالورژی - جلسه معارفه دانشجویان ورودی ۹۹ بیومتریال

به اطلاع میرساند، جلسه معارفه دانشجویان ۹۹ بیومتریال در روز یکشنبه ۳۰ اذر در ساعت ۱۰:۳۰ انجام میگیرد. لینک جلسه بعدا اعلام خواهد شد.
 

۱۳۹۹/۹/۲۹ - دفتر همکاری‌های علمی و صنعتی - فراخوان انجام پروژه های اینترنشیپ شرکت ایران خودرو


شرکت ایران خودرو در نظر دارد از قابلیت ها و توانایی های دانشگاهها جهت پاسخگویی به نیازهای پژوهشی در انجام برخی فعالیت ها در قالب پروژه های اینترنشیپ توسط اعضاء هیئت علمی، استفاده نماید.


۱۳۹۹/۹/۲۹ - مرکز مشاوره دانشجویی - برنامه ویژه شب یلدا


با تبریک میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار و شب یلدا، از دانشجویان، کارکنان، اساتید و خانواده های محترم جهت حضور مجازی در این مراسم دعوت می شود.


۱۳۹۹/۹/۳۰ - دفتر همکاری‌های علمی و صنعتی - فراخوان پروژه تحقیقاتی شرکت پتروشیمی خراسان


فراخوان پروژه تحقیقاتی شرکت پتروشیمی خراسان با عنوان "بررسی تاثیر اکتیو کربن کرانول بر دمای درایر واحد ملامین"


۱۳۹۹/۹/۳۰ - دفتر همکاری‌های علمی و صنعتی - لیست کارگاه ها و نشست های ملی و بین المللی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان


لیست کارگاه ها و نشست های ملی و بین المللی که به مناسبت هفته پژوهش و فناوری توسط اعضای هیات علمی این دانشگاه و محققان برجسته داخلی و بین المللی برگزار خواهد شد. جهت استحضار و اطلاع رسانی به حضور ایفاد می گردد. ضمنا اطلاعات تکمیلی و پوسترهای مربوطه نیز در وب سایت دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به آدرس /https://gau.ac.ir قابل دریافت می باشد.پیوست


۱۳۹۹/۹/۳۰ - دفتر همکاری‌های علمی و صنعتی - فراخوان برگزاری بیست و پنجمین کنفرانس بین المللی شبکه های توزیع برق بصورت مجازی


بیست و پنجمین کنفرانس بین المللی شبکه های توزیع برق در تاریخ ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ بصورت مجازی در شرکت توزیع برق استان البرز برگزار خواهد گردید. با عنایت به فرمایشات استاد گرانقدر جناب آقای مهندس حائری معاونت محترم وزیر نیرو در امور برق و انرژی و با توجه به شرایط ظالمانه تحریم ها و نیز فضای پیچیده کرونایی و اقتصادی در کشور و به لحاظ اثبات شکوهمندی مردم ایران بخصوص قشر علمی کشور، این کنفرانس باید با همت وافرتر و با استفاده از مرزهای دانش و تکنولوژی های بومی و به روز برگزار گردد. به پیوست فراخوان اولیه کنفرانس ارسال می گردد.پیوست
 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/hamayesh.jpg

۱۳۹۹/۹/۳۰ - دفتر همکاری‌های علمی و صنعتی - نخستین همایش ملی پتانسیل های صنعتی گونه های چوبی تند رشد


دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در نظر دارد نخستین همایش ملی پتانسیل های صنعتی گونه های چوبی تند رشد را در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ بصورت وبینار (مجازی) در دانشکده مهندسی چوب و کاغذ برگزار نماید.

آرشیو خبرنامه اظهار نظر درموردخبرنامه عدم تمایل به دریافت خبرنامه