[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
درباره دانشکده::
مدیریت دانشکده::
اعضای هیات علمی ::
معرفی افراد::
امور آموزش::
امور فرهنگی::
امور پژوهشی::
آموزش الکترونیکی::
پردیس شماره 2::
اخبار و رویدادها::
فضاهای آموزشی و تحقیقاتی ::
تسهیلات پایگاه::
تماس با ما::
::
ورود به سایت دروس

AWT IMAGE

نام کاربری
کلمه عبور

AWT IMAGE
رمز ورود را فراموش کرده‌اید؟

..
دفاعیه کارشناسی ارشد

دفاعیه کارشناسی ارشد

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: لیست تلفن وآدرس پست الکترونیکی اساتید و کارشناسان آموزشی مهندسی کامپیوتر ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ | 
ردیف نام  و نام خانوادگی شماره داخلی آدرس الکترونیکی
اساتید
1 دکتر مرتضی آنالوئی 73225329 Analoui@iust.ac.ir
2 دکتر مهرداد آشتیانی 73225328 M_ashtiani@iust.ac.ir
3 دکتر احمد اکبری 73225380 Akbari@iust.ac.ir
4 دکتر سیدوحید ازهری 73225334 azharivs@iust.ac.ir
5 دکتر سید صالح اعتمادی 73225342 sauleh@iust.ac.ir
6 دکتر رضا انتظاری 73225313 entezari@iust.ac.ir
7 دکتررضابرنگی 73225311 Rberangi@iust.ac.ir
8 دکتر حاکم بیت اللهی 73225319 beitollahi@iust.ac.ir
9 دکتر سعید پارسا 73225314 Parsa@iust.ac.ir
10 دکتر محمد طاهر پیله ور 73225391 pilehvar@iust.ac.ir
11 دکتر عادل ترکمان رحمانی 73225324 Rahmani@iusti.ac.ir
12 دکتر محمد رضا جاهد مطلق 73225306 Jahedmr@iust.ac.ir
13 دکتر وصال حکمی 73225326 vhakami@iust.ac.ir
14 دکتر عین اله خنجری 73225388 khanjari@iust.ac.ir
15 دکتر حسین رحمانی 73225317 H_rahmani@iust.ac.ir
16 دکتر عیسی زارع پور 73225315 zarepour@iust.ac.ir
17 دکتر محسن سریانی 73225304 Soryani@iust.ac.ir
18 دکتر محسن شریفی 73225307 Msharifi@iust.ac.ir
19 دکتر محمد عبداللهی ازگمی 73225325 azgomi@iust.ac.ir
20 دکتر مهدی فاضلی 73225312 m_fazeli@iust.ac.ir
 
21 دکتر هاجر فلاحتی 73225321 hfalahati@iust.ac.ir
22 دکتر محمد رضا کنگاوری 73225305 Kangavari@iust.ac.ir
23 دکتر پیمان کبیری 73225341 Peyman.kabiri@iust.ac.ir
24 دکتر محمد رضا محمدی 73225370 mrmohammadi@iust.ac.ir
25 دکتر ناصر مزینی 73225366 Mozayani@iust.ac.ir
 
26 دکتر زینب موحدی 73225337 zmovahedi@iust.ac.ir
27 دکتر بهروز مینائی 73225330 b_minaei@iust.ac.ir
28 دکتر حسن نادری 73225353 naderi@iust.ac.ir
کارشناسان آموزشی
1 مهندس رضا ترکاشون 73225390 Torkashvan@iust.ac.ir
2 مهندس وحید ظهیرپور 73225336, 5331 zahirpour@iust.ac.ir
3 مهندس عباس عزیز جلالی 73225310 Azizjalali@iust.ac.ir
4 مهندس فریبرز قاسمی 73225320 Ghasemif@iust.ac.ir
5 مهندس هاشم مشحون 73225333 Mashhoun@iust.ac.ir

دفعات مشاهده: 127 بار   |   دفعات چاپ: 20 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
>
School of Computer Engineering
Persian site map - English site map - Created in 0.21 seconds with 50 queries by YEKTAWEB 3991