[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
درباره دانشکده::
مدیریت دانشکده::
اعضای هیات علمی ::
معرفی افراد::
امور آموزش::
امور فرهنگی::
امور پژوهشی::
آموزش الکترونیکی::
پردیس شماره 2::
اخبار و رویدادها::
فضاهای آموزشی و تحقیقاتی ::
تسهیلات پایگاه::
تماس با ما::
::
ورود به سایت دروس

AWT IMAGE

نام کاربری
کلمه عبور

AWT IMAGE
رمز ورود را فراموش کرده‌اید؟

..
دفاعیه کارشناسی ارشد

دفاعیه کارشناسی ارشد

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: برنامه هفتگی و امتحانی نیمسال اول 98-97 ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۷/۱۴ | 
شماره و گروه درس نام درس نام استاد زمان ارائه/ امتحان
2211001_01 مبانی کامپیوتروبرنامه سازی ترکمان رحمانی عادل درس(ت): شنبه 10:00-12:00
درس(ت): دو شنبه 10:00-12:00
امتحان(1397.11.01) _ ساعت : 08:00-10:00
2211001_02 مبانی کامپیوتروبرنامه سازی موحدی زینب درس(ت): شنبه 10:00-12:00
درس(ت): دو شنبه 10:00-12:00
امتحان(1397.11.01) _ ساعت : 08:00-10:00
2211001_03 مبانی کامپیوتروبرنامه سازی انتظاری ملکی رضا درس(ت): شنبه 10:00-12:00
درس(ت): دو شنبه 10:00-12:00
امتحان(1397.11.01) _ ساعت : 08:00-10:00
2211025_02 برنامه سازی پیشرفته اعتمادی سید صالح درس(ت): یک شنبه 13:00-15:00
درس(ت): سه شنبه 13:00-15:00
امتحان(1397.10.23) _ ساعت : 14:00-16:00
2211026_01 معماری کامپیوتر سریانی محسن درس(ت): یک شنبه 10:00-12:00
درس(ت): سه شنبه 10:00-12:00
امتحان(1397.11.01) _ ساعت : 08:00-10:00
2211050_01 تحلیل و طراحی الگوریتمها نادری حسن درس(ت): یک شنبه 08:00-10:00
درس(ت): سه شنبه 08:00-10:00
امتحان(1397.10.26) _ ساعت : 08:00-10:00
2211051_01 الکترونیک دیجیتال مزینی ناصر درس(ت): یک شنبه 13:00-15:00
درس(ت): سه شنبه 13:00-15:00
امتحان(1397.10.22) _ ساعت : 08:00-10:00
2211053_01 سیگنالها و سیستمها محمدی محمدرضا درس(ت): یک شنبه 15:00-17:00
درس(ت): سه شنبه 15:00-17:00
امتحان(1397.10.25) _ ساعت : 08:00-10:00
2211076_01 شبکه های کامپیوتری آنالویی مرتضی درس(ت): یک شنبه 13:00-15:00
درس(ت): سه شنبه 13:00-15:00
امتحان(1397.10.29) _ ساعت : 14:00-16:00
2211085_01 مهندسی اینترنت حکمی وصال درس(ت): یک شنبه 10:00-12:00
درس(ت): سه شنبه 10:00-12:00
امتحان(1397.10.26) _ ساعت : 14:00-16:00
2211090_01 مهندسی نرم افزار آشتیانی مهرداد درس(ت): شنبه 10:00-12:00
درس(ت): دو شنبه 10:00-12:00
امتحان(1397.11.01) _ ساعت : 14:00-16:00
2211138_01 مدار منطقی جاهدمطلق محمدرضا درس(ت): یک شنبه 08:00-10:00
درس(ت): سه شنبه 08:00-10:00
امتحان(1397.10.30) _ ساعت : 14:00-16:00
2211138_02 مدار منطقی بیت الهی حاکم درس(ت): یک شنبه 08:00-10:00
درس(ت): سه شنبه 08:00-10:00
امتحان(1397.10.30) _ ساعت : 14:00-16:00
2211277_01 مبانی برنامه نویسی کامپیوتر ترکاشون رضا درس(ت): شنبه 08:00-10:00
درس(ت): دو شنبه 08:00-10:00
امتحان(1397.11.02) _ ساعت : 08:00-10:00
2211277_02 مبانی برنامه نویسی کامپیوتر قاسمی فیض آبادی فریبرز درس(ت): شنبه 10:00-12:00
درس(ت): دو شنبه 10:00-12:00
امتحان(1397.11.02) _ ساعت : 08:00-10:00
2211277_03 مبانی برنامه نویسی کامپیوتر ظهیرپور وحید درس(ت): یک شنبه 08:00-10:00
درس(ت): سه شنبه 08:00-10:00
امتحان(1397.11.02) _ ساعت : 08:00-10:00
2211277_04 مبانی برنامه نویسی کامپیوتر عزیزجلالی عباس درس(ت): یک شنبه 10:00-12:00
درس(ت): سه شنبه 10:00-12:00
امتحان(1397.11.02) _ ساعت : 08:00-10:00
2211277_05 مبانی برنامه نویسی کامپیوتر ترکاشون رضا درس(ت): شنبه 10:00-12:00
درس(ت): دو شنبه 10:00-12:00
امتحان(1397.11.02) _ ساعت : 08:00-10:00
2211277_06 مبانی برنامه نویسی کامپیوتر قاسمی فیض آبادی فریبرز درس(ت): شنبه 08:00-10:00
درس(ت): دو شنبه 08:00-10:00
امتحان(1397.11.02) _ ساعت : 08:00-10:00
2211277_07 مبانی برنامه نویسی کامپیوتر قاسمی فیض آبادی فریبرز درس(ت): شنبه 15:00-17:00
درس(ت): دو شنبه 15:00-17:00
امتحان(1397.11.02) _ ساعت : 08:00-10:00
2211277_08 مبانی برنامه نویسی کامپیوتر ظهیرپور وحید درس(ت): یک شنبه 10:00-12:00
درس(ت): سه شنبه 10:00-12:00
امتحان(1397.11.02) _ ساعت : 08:00-10:00
2211277_09 مبانی برنامه نویسی کامپیوتر عزیزجلالی عباس درس(ت): یک شنبه 08:00-10:00
درس(ت): سه شنبه 08:00-10:00
امتحان(1397.11.02) _ ساعت : 08:00-10:00
2211277_10 مبانی برنامه نویسی کامپیوتر عزیزجلالی عباس درس(ت): یک شنبه 13:00-15:00
درس(ت): سه شنبه 13:00-15:00
امتحان(1397.11.02) _ ساعت : 08:00-10:00
2211292_01 سیستمهای عامل شریفی محسن درس(ت): یک شنبه 10:00-12:00
درس(ت): سه شنبه 10:00-12:00
امتحان(1397.10.23) _ ساعت : 14:00-16:00
2211294_01 مدارهای الکتریکی برنگی رضا درس(ت): شنبه 15:00-17:00
درس(ت): دو شنبه 15:30-17:00
امتحان(1397.10.24) _ ساعت : 14:00-16:00
2211296_01 ساختمانهای داده رحمانی حسین درس(ت): شنبه 10:00-12:00
درس(ت): دو شنبه 10:00-12:00
امتحان(1397.10.26) _ ساعت : 08:00-10:00
2211296_02 ساختمانهای داده اعتمادی سید صالح درس(ت): شنبه 10:00-12:00
درس(ت): دو شنبه 10:00-12:00
امتحان(1397.10.26) _ ساعت : 08:00-10:00
2211297_01 روش پژوهش و ارائه زارع پور عیسی درس(ت): یک شنبه 08:00-10:00
امتحان(1397.10.29) _ ساعت : 11:00-13:00
2211298_01 طراحی کامپیوتری سیستمهای دیجیتال فلاحتی هاجر درس(ت): شنبه 15:00-17:00
درس(ت): دو شنبه 15:00-17:00
امتحان(1397.10.30) _ ساعت : 08:00-10:00
2211299_01 ریز پردازنده و زبان اسمبلی مشحون هاشم درس(ت): یک شنبه 13:00-15:00
درس(ت): سه شنبه 13:00-15:00
امتحان(1397.11.03) _ ساعت : 14:00-16:00
2211299_02 ریز پردازنده و زبان اسمبلی مشحون هاشم درس(ت): یک شنبه 08:00-10:00
درس(ت): سه شنبه 08:00-10:00
امتحان(1397.11.03) _ ساعت : 14:00-16:00
2211300_01 هوش مصنوعی و سیستمهای خبره پیله ور محمدطاهر درس(ت): یک شنبه 08:00-10:00
درس(ت): سه شنبه 08:00-10:00
امتحان(1397.10.24) _ ساعت : 14:00-16:00
2211300_02 هوش مصنوعی و سیستمهای خبره پیله ور محمدطاهر درس(ت): یک شنبه 13:00-15:00
درس(ت): سه شنبه 13:00-15:00
امتحان(1397.10.24) _ ساعت : 14:00-16:00
2211301_01 اصول طراحی کامپایلر پارسا سعید درس(ت): شنبه 08:00-10:00
درس(ت): دو شنبه 08:00-10:00
امتحان(1397.10.30) _ ساعت : 14:00-16:00
2211301_02 اصول طراحی کامپایلر خنجری عین اله درس(ت): شنبه 08:00-10:00
درس(ت): دو شنبه 08:00-10:00
امتحان(1397.10.30) _ ساعت : 14:00-16:00
2211306_01 مبانی شبکه های بی سیم ازهری سیدوحید درس(ت): شنبه 10:00-12:00
برقی هادی درس(ت): دو شنبه 10:00-12:00
امتحان(1397.10.24) _ ساعت : 08:00-10:00
2211312_01 مبانی بینایی کامپیوتر محمدی محمدرضا درس(ت): شنبه 08:00-10:00
درس(ت): دو شنبه 08:00-10:00
امتحان(1397.11.03) _ ساعت : 08:00-10:00
2211314_01 هم طراحی سخت افزار و نرم افزار بیت الهی حاکم درس(ت): شنبه 13:00-15:00
درس(ت): چهار شنبه 13:00-15:00
امتحان(1397.10.23) _ ساعت : 14:00-16:00
2211316_01 طراحی سیستمهای شی گرا آشتیانی مهرداد درس(ت): شنبه 08:00-10:00
درس(ت): دو شنبه 08:00-10:00
امتحان(1397.10.22) _ ساعت : 14:00-16:00
2211317_01 روشهای رسمی در مهندسی نرم افزار عبدالهی ازگمی محمد درس(ت): شنبه 10:00-12:00
درس(ت): دو شنبه 10:00-12:00
امتحان(1397.10.24) _ ساعت : 08:00-10:00
2211327_01 طراحی بازیهای کامپیوتری مینائی بهروز درس(ت): یک شنبه 15:00-17:00
درس(ت): سه شنبه 15:00-17:00
امتحان(1397.10.25) _ ساعت : 08:00-10:00
2211340_01 اینترنت اشیا زارع پور عیسی درس(ت): یک شنبه 13:00-15:00
درس(ت): سه شنبه 13:00-15:00
امتحان(1397.10.23) _ ساعت : 08:00-10:00
 
 
دفعات مشاهده: 536 بار   |   دفعات چاپ: 90 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
School of Computer Engineering
Persian site map - English site map - Created in 0.69 seconds with 52 queries by YEKTAWEB 3980