[صفحه اصلی ]   [ English ]  
بخش‌های اصلی
درباره دانشکده::
مدیریت دانشکده::
اعضای هیات علمی ::
معرفی افراد::
امور آموزش::
امور فرهنگی::
امور پژوهشی::
آموزش الکترونیکی::
پردیس شماره 2::
اخبار و رویدادها::
فضاهای آموزشی و تحقیقاتی ::
تسهیلات پایگاه::
تماس با ما::
::
ورود به سایت دروس

AWT IMAGE

نام کاربری
کلمه عبور

AWT IMAGE
رمز ورود را فراموش کرده‌اید؟

..
دفاعیه کارشناسی ارشد

دفاعیه کارشناسی ارشد

..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
:: آزمون دوره HSEویژه دانشجویان ورودی جدید مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت ایران ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۸/۲ | 

آزمون دوره  HSEویژه دانشجویان ورودی جدید مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت ایران عصر روز شنبه اول آبان ماه 95 برگزار گردید

AWT IMAGE

آزمون دوره ی یک روزه نظام بهداشت، سلامت و ایمنی HSE ویژه دانشجویان جدید مقطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه علم و صنعت ایران عصر روز شنبه اول آبان ماه 95 به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

به گفته دکتر منصور سلطانیه، مدیر امور پژوهش دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشجویان ورودی جدید کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه که روز پنج شنبه 29 مهر ماه 95 در یک دوره یک روزه HSE  شرکت کرده اند می بایست از ساعت 19 روز شنبه اول آبان ماه به وب سایت واحد آموزش مجازی دانشگاه به آدرس: http://vust.iust.ac.irمراجعه نموده و با استفاده از
 user name و password وارد فضای امتحان شوند.

 مدیر امور پژوهش دانشگاه گفت: تمام مطالبی که در این دوره ی یک روزه ارائه شده در آدرس  FTP://FTP.IUST.AC.IR/HSE بارگذاری شده است که دانشجویان و شرکت کنندگان این دوره می توانند به سایت مذکور مراجعه نموده و از آن مطالب استفاده نمایند.

دکتر سلطانیه در خصوص چگونگی برگزاری آزمون گفت: دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا پس از مراجعه به سایت مذکور با درج شماره دانشجویی به عنوان  user nameشماره ملی به عنوان password می توانند وارد فضای امتحان شوند و در مدت 20 دقیقه به سوالات ارائه شده پاسخ دهند.

وی افزود: دانشجویان خارجی دانشگاه از شماره دانشجویی خود می توانند به عنوان user name و password برای وارد شدن  به مرحله ی آزمون استفاده نمایند و تکنسین های آزمایشگاههای دانشگاه نیز از شماره ملی خود به عنوان user name و password برای این منظور استفاده نمایند.

مسوول برگزاری دوره  HSE در دانشگاه علم و صنعت ایران در خصوص زمان آزمون برای دانشجویان دانشکده های مختلف گفت: دانشجویان ورودی تحصیلات تکمیلی دانشکده شیمی، مهندسی شیمی و مهندسی مواد (ساعت 19 تا 20 )، دانشجویان دانشکده های مهندسی برق و فیزیک (ساعت 20 تا 21) و دانشجویان مهندسی مکانیک و مهندسی کامپیوتر (ساعت 21 تا 22) روز شنبه اول آبان ماه 95 می بایست در آزمون دوره  HSE شرکت نمایند.

مدیر امور پژوهش دانشگاه علم و صنعت ایران افزود: آشنایی دانشجویان با نظام بهداشت و ایمنی و سلامت  در محیط کار برای جلوگیری از خطرات و آسیب ها لازم و ضروری است و ما مصمم هستیم تا در آینده آن را برای تمام دانشجویان این دانشگاه اجرایی نماییم.

دکتر سلطانیه گفت: خوشبختانه در فاز اول تعداد 915 نفر از دانشجویان ورودی جدید کارشناسی ارشد و دکتری به همراه 50 نفر از تکنسین آزمایشگاههای دانشگاه علم و صنعت ایران در این دوره شرکت کردند.

 مدیر امور پژوهش دانشگاه اظهار داشت : این دوره ابتدا برای دانشکده هایی که احتمال وجود خطرات بیشتری در آزمایشگاه های آنها وجود داشت مثل دانشکده های شیمی، فیزیک، مهندسی شیمی، مهندسی مواد، مهندسی برق، مهندسی مکانیک و مهندسی کامپیوتر برگزار شد و در آینده این دوره برای کلیه دانشجویان این دانشگاه اجرایی خواهد شد.

گفتنی است روز پنجشنبه 29 مهرماه 95 اولین دوره ی HSE با حضور حدود یک هزار نفر از دانشجویان ورودی جدید تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت ایران به مدت 8 ساعت برگزار شد.

ساعت و نحوه شرکت در آزمون دوره (نظام ایمنی، بهداشت و سلامت محیط کار)

قابل توجه شرکت کنندگان در دوره HSE در تاریخ 29/7/95 ، آزمون روز شنبه 1/8/95 طبق زمان بندی و با نام کاربری و رمز عبور ذیل بصورت مجازی در سایت vust.iust.ac.ir  انجام می گیرد.

ضمنا برای دریافت فایلهای دوره آموزشی اینجا را کلیک نمایید.

دانشجویان ارشد و دکتری

UserName: شماره دانشجویی

PassWord: شماره ملی

دانشجویان خارجی

UserName: شماره دانشجویی

PassWord: شماره دانشجویی

کارشناسان و تکنیسین های آزمایشگاه

UserName: شماره ملی

PassWord: شماره ملی

دانشکده

ساعت امتحان

شیمی-مهندسی شیمی- مواد

19-20

برق- فیزیک

20-21

مکانیک-کامپیوتر

21-22

از زمانی که وارد فضای امتحان شدید فقط بیست دقیقه به شما زمان پاسخگویی داده می شود.

دفعات مشاهده: 1578 بار   |   دفعات چاپ: 256 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
School of Computer Engineering
Persian site map - English site map - Created in 0.2 seconds with 52 queries by YEKTAWEB 3844